Громадська організація Терен
Про нас

Про нас

Організацію, створено колективом однодумців, з метою захисту прав і свобод, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та задоволення інших потреб в установленому законом порядку. За основу взято Указ Президента України №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

ГО «Терен» об’єднали зусилля разом з громадськими організаціями подібного спрямування, а саме з ГО «Кремінь», ГО «Рось», ГО «Лелеки», ГО «Тейваз» та ГО «Військово-патріотичний центр захист вітчизни», та започаткували Всеукраїнський марафон національно-патріотичного виховання дітей та молоді , який стартував з міста Вінниці 16 листопада 2016 року. До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Подорожуючи по містах та селах Вінниччини знайомимо молодь з минулим українського народу, його досягненнями та успіхами. На власному прикладі демонструємо переваги здорового способу життя. Організовуємо спортивні секції, туристичні походи, змагання, виступи художньої самодіяльності та організовуємо дозвілля. Знайомимо з видатними людьми, учасниками Великої Вітчизняної війни та АТО. Прививаємо любов і бережливість до природи, ознайомлюючи з основами екологічної науки.
Ознайомлюємо з основами здорового способу життя та розвитку резервних можливостей людського організму. На власному досвіді демонструючи його переваги.
ГО «Терен» представляє Бершадський регіон, зона його впливу розповсюджується, згідно розподілу між учасниками Всеукраїнського марафону, на Теплицький, Тростянецький, Крижопільський, Чечельницький  Бершадський та Піщанський райони.
Відповідно до рішення комісії Обласної цільової соціальної програми національно-патріотчиного виховання на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної Ради 7 скликання від 2016 року  ГО «Терен» включено до вінницької обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ця комісія представила гарний проект національно-патріотичного виховання, який Микола Ляхович з Мінмолодьспорту України рекомендує брати за основу при розробці таких програм в інших областях. Вінницька обласна рада, що відбулася 20 грудня 2016 року, включила учасників Всеукраїнського марафону (в їх числі ГО «Кремінь») до програми патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.