Громадська організація Терен
Стаття

Будівництво дороги між селами Антонівка та Бур'яни

Трояни

  Громадська організація «Терен»  звернулась до Соболівської сільської  та Теплицької районної рад за порученням жителів с. Антонівка, с. Соболівка, с. Брідок, с. Метанівка та с. Петрашівка, з проханням найближчим часом прийняти рішення про прийняття на баланс сільської ради відрізку, уже давно існуючої, ґрунтової дороги (1км 869 м) між селом Антонівка Теплицького району та селом Бур’яни Гайсинського району , щоб в подальшому мати можливість для розробки проектної документації та будівництва дороги з твердим покриттям. 

  Дане питання за поданням народного депутата Верховної ради України Мельничука С.П., вже  попередньо узгоджено з Міністерством інфраструктури України спільно з Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) на  виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.09.2016 року № 32971 /1/1/1-16.

  Будівництво даної дороги дасть можливість скоротити відстань проїзду до м. Вінниці та м. Гайсин на 45 кілометрів, що значно зручніше для мешканців даних сіл.

  Про рішення, що стосується даного питання і відповідь держслужбовців на наше звернення Ви дізнаєтесь з наступних статей.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               Вячеслав Кошельник

Кількість переглядів: 164