Громадська організація Терен
Новини

Враження студента від участі в Всеукраїнському семінарі-тренінгу «Вартові держави»

Трояни
Враження студента від участі в Всеукраїнському  семінарі-тренінгу «Вартові держави»

  З 9 по 12 листопада в місті Луцьк відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг по національно-патріотичному вихованню молоді  - «Вартові держави» . В ньому прийняли участь і представники Вінниччини – члени Всеукраїнського об’єднання «Трояни»: Насіковський Владислав – представляв Чернівецький р-н, Паламарчук Михайло – Теплицький р-н, Ковальчук Артем – Жмеринський регіон та Сухаревський Павло –  Могилів-Подільський регіон.

  Даний захід включав у себе тематичні бесіди, рольові ігри, лекції, екскурсії, змагання з пейнтболу,   спілкування. Все проходило на достатньо високому рівні і залишило в пам'яті кожного незабутні спогади. Своїми враженнями від заходу поділився і молодий студент Вінницького національного аграрного уніерситету Паламарчук Михайло, що є членом громадської організації " Терен" та  представником Теплицького району в об'єднанні " Трояни".

 - На відкритіі заходу, перше,що мене вразило - це те,  що ми співали гімн,а не була увімкнена фонограма,  а ще вразили організатори заходу, які показали свій професіоналізм та досвід. Познайомилися з багатьма відомими людьми - чудовими патріотами своєї країни, які навчили протистояти вербальному нападу, та пояснили, як впливає ЗМІ на свідомість людини. Також вони допомогли відпрацювати комунікативні навички та роботу в команді, які я отримав за час семінару. А ще вразила виставка "два століття - одна війна" та екскурсія нічним містом під факельною ходою і візит до Луцького замку.  Загальні враження дуже позитивні і наділені яскравими емоціями, які залишаться на все життя і які допоможуть у подальшому розвитку нашої мети та цілей. 

Кількість переглядів: 43